شیشه لمینت نشکنی که در جوهرلیمو به صورت مایع در می آید

شیشه لمینت نشکن پنجره جزء حیاتی ساختمان است که بر عملکرد حرارتی فضای مطبوع تأثیر می گذارد. مصرف انرژی عملیاتی و انتشار گازهای گلخانه ای مبتنی بر انرژی از تهویه مطبوع در بخش ساختمان به دلیل آرزوهای آسایش حرارتی و بصری بالاتر ساکنان به شدت در حال افزایش است.

شیشه های موجود در ساختمان ها باعث افزایش/از دست دادن گرما می شود که منجر به نیازهای انرژی اضافی برای سیستم های HVAC می شود. شیشه‌های چند لایه جدید با لایه‌های مختلف فیلم کنترل خورشیدی در این مقاله برای بهبود عملکرد حرارتی فضای مطبوع مورد مطالعه قرار گرفتند.

خواص نوری خورشیدی و شاخص‌های حرارتی شیشه‌های چند لایه پیشنهادی برای مطالعه صرفه‌جویی انرژی بالقوه و کاهش انتشار کربن مورد بررسی قرار گرفت. بارهای حرارتی و صرفه جویی در انرژی با کمک یک مدل ریاضی معتبر در سه اقلیم متمایز هند (گرم، سرد و مرکب) محاسبه شد.

کاهش قابل توجهی در افزایش/اتلاف گرما و نیازهای انرژی با شیشه های چند لایه در مقایسه با شیشه شفاف یکپارچه پیدا شد. شیشه چند لایه با لعاب فیلم کنترل خورشیدی بازتابنده (LGRF ) صرفه جویی در هزینه 100.84 دلار در سال با دوره بازپرداخت 1.7 سال برای آب و هوای سرد در جهت گیری SE به پایان رسانده بود.

کاهش انتشار CO2 ساختمان با شیشه های چند لایه برای انرژی های حفظ شده با عوامل انتشار کربن محاسبه شد. LG RF کاهش انتشار کربن را 2.1 tCO 2 در سال برای آب و هوای سرد و نتایج قابل مقایسه برای آب و هوای گرم و ترکیبی گزارش کرده است.

عملکرد نور روز با ابزار شبیه سازی DesignBuilder برای ارزیابی الحاق نور روز در فضای داخلی ساختمان با شیشه های چند لایه انجام شد. شیشه های چند لایه قادر به کاهش انرژی مورد نیاز سالانه بدون تأثیر زیادی بر جریان نور روز بودند.

حداکثر بارهای برشی، گشتاورهای خمشی و انحرافات آزمایش خمشی چهار نقطه ای، مواردی هستند. مزیت اصلی انجام آزمایش خمش چهار نقطه ای به جای آزمایش خمش سه نقطه ای این است که در ناحیه مرکزی که لنگر خمشی بالاترین و ثابت است، بارهای برشی وجود ندارد و حداکثر خمش در یک منطقه توزیع می شود. به جای یک نقطه

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.