رو فرشی نادربافت یزد که دکمه جمع شونده دارد

روفرشی نادر بافت یزد یا سایر کفپوش ها. از تمام هزینه‌ها یک نقل قول دقیق بخواهید تا بتوانید ببینید دقیقاً برای چه چیزی می‌پردازید. این همچنین می تواند به شما کمک کند تا ببینید کجا می توانید مقداری پول نقد ذخیره کنید .

اطمینان حاصل کنید که هنگام سفارش فرش و روفرشی خود برآورد خود را به دست آورده اید. در مورد قیمت با خرده فروش صحبت کنید تا مطمئن شوید همه چیز مورد نیاز خود را دارید و برای خدماتی که نمی خواهید پولی پرداخت نمی کنید.

احتمالاً باید هزینه فرش و روفرشی و زیرانداز را از قبل بپردازید، و هزینه‌های نصب را به‌طور جداگانه در هنگام پهن کردن فرش و روفرشی بپردازید، اما ترتیب پرداخت را با خرده‌فروش بررسی کنید تا با هیچ غافلگیری ناخوشایندی مواجه نشوید.

هنگامی که قالیشویی خود را رزرو می کنید، خدمات ارائه شده توسط آنها و هرگونه هزینه اضافی مربوطه را بررسی کنید. اگر نیاز دارید که قالیشویی خود را پیدا کنید، توصیه های ما را در مورد نحوه استخدام قالیشویی بخوانید .

شما می توانید از کدام ما استفاده کنید؟ ابزار جستجوی Trusted Traders، در زیر، برای پیدا کردن یک قالیشویی قابل اعتماد که می توانید به آن اعتماد کنید. همه کدام؟ معامله گران مورد اعتماد یک فرآیند ارزیابی دقیق را طی می کنند که شامل بررسی اعتبار و مرجع مشتری و همچنین بازدید از یک ارزیاب واجد شرایط است.

مستر کلاس ها با میزگردی با موضوع “حفظ و ترویج فرش های سنتی نمدی قرقیزستان – آلا کییز و شیردک” که در 30 سپتامبر برگزار شد، دنبال شد. در میان شرکت کنندگان در میزگرد، اعضای پارلمان قرقیزستان، وزارت فرهنگ، اطلاعات و گردشگری جمهوری قرقیزستان و همچنین نمایندگانی از سازمان های دولتی تخصصی، صنعتگران، قوم شناسان، کارشناسان، سازمان های غیردولتی حضور داشتند.

در سال 2012، آلا کییز و شیردک، هنر فرش نمدی سنتی قرقیزستان، در فهرست میراث فرهنگی ناملموس یونسکو به ثبت رسید که نیاز به حفاظت فوری دارد. هدف از برگزاری این میزگرد جلب توجه عموم و دولت قرقیزستان به نیاز به مطالعه عمیق فرهنگ سنتی قرقیزستان، حصول اطمینان از حفظ و انتقال آن به نسل های آینده به عنوان یک ارزش پایدار و پایه هویت ملی بود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.