اهمیت خرید کفش مجلسی برای ظاهری زیبا

یک جفت کفش مجلسی عالی فقط یک سرمایه گذاری ارزشمند نیست، بلکه یک ضرورت است. مطمئناً کفش‌های کتانی جای خود را دارند، اما مواقعی وجود دارد که حتی بهترین‌های آن‌ها هم این کار را نمی‌کنند. چه یک عروسی باشد یا یک تشییع جنازه، یک مصاحبه شغلی یا جلسه ای با سرشناسان شرکت های بزرگ، برخی مواقع نیاز به کفش هایی دارند که به همان اندازه ظریف و بی انتها باشند. اگرچه قطعا مدتی می گذرد، اما زمان آن فرا رسیده است که شیرین ترین جفت کفش مجلسی موجود در زرادخانه خود را دوباره بخرید.

کفش مجلسی – کفش ویدا | فروشگاه اینترنتی کفش مجلسی

کفش زنانه پاشنه سه سانت

در واقع، گزینه هایی برای هر سبکی وجود دارد. و وقتی نوبت به قیمت می‌رسد، اگر می‌توانید، از صرف چند دلار اضافی نترسید. این بدان معنا نیست که شما باید خارج از بودجه خود هزینه کنید، اما پرداخت بیشتر برای کیفیت به این معنی است که یک جفت کفش خواهید داشت که می توانید سال ها و نه ماه ها آن را بپوشید.

آکسفورد
اگر می خواهید فقط یک جفت کفش مجلسی و کتونی اورجینال در کمد خود داشته باشید، ابتدا باید یک کفش آکسفورد را در نظر بگیرید. این سبکی است که می تواند با رسمی ترین گزینه های شما مطابقت داشته باشد، بنابراین هرگز برای یک رویداد کاری بزرگ بی اقبال نخواهید بود – یا اگر مجبور به استفاده از تاکس باشید. این به لطف ساختار “گلوی بسته” آکسفورد است، که در آن چرم اطراف توری ها (چهارم ها) در پایه قرار می گیرد، جایی که به داخل vamp دوخته می شود، چرمی که تا پایین پای شما و به سمت انگشت شما کشیده می شود.

با این حال، صادقانه بگویم، لازم نیست زمان زیادی را روی اصطلاحات صرف کنید. فقط به بالای کفش، نزدیک چشمک ها نگاه کنید. آیا به جای مجموعه ای از خطوط موازی یک “V” تشکیل می دهد؟ شما یک آکسفورد دارید، و این سیلوئت براق به این معنی است که برای هر موقعیتی که لباس‌های آراسته‌ای دارید، به‌خوبی در کنار هم به نظر خواهید رسید.

Harvard talk examines effects of high heels at work – Harvard Gazette

دربی ها
دربی ها از نظر فنی کمی کمتر از آکسفورد رسمی هستند، اما اجازه ندهید که خیلی شما را نگران کند. یک جفت خوب می‌تواند تقریباً با هر نوع کت و شلواری کار کند (البته اگر می‌خواهید توسط سنت‌گرایان کراوات مشکی احاطه شوید، شاید کت و شلوار نباشد). به‌علاوه، حالت گلوی باز – چرم طرح دار دور توری‌ها به موازات هم قرار گرفته است و بر روی لامپ‌ها قرار گرفته است – می‌تواند با همه چیز، از شلوار جین گرفته تا شلوار توئید، کارایی مضاعف داشته باشد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که کت و شلواری منظم می پوشید، اما به یک جفت کفش هم نیاز دارید که برای شب های آخر هفته مناسب باشد، دربی ها شما را اشتباه نمی کنند.

بروگ ها
وقتی از بروگ ها صحبت می کنیم، در مورد یک سیلوئت صحبت نمی کنیم، بلکه از جزئیاتی که در بالای آن قرار می گیرند صحبت می کنیم. سوراخ‌های امضا شده در اصل یک چیز کاربردی بودند و به گونه‌ای طراحی شده بودند که آب از کفش‌هایی که برای فرورفتن در باتلاق‌های ایرلندی پوشیده می‌شوند خارج شود. در حال حاضر، این زینتی است، اما همچنان یکی از پایه های اصلی کفش های لباس مدرن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.